• 44280874 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

4 دلیل برای اینکه مهارت‌های دیجیتال برای آمادگی شغلی مهم هستند و چگونه شکاف مهارت‌ها را پر کنیم

P03EJUsV8pk7AAAAAElFTkSuQmCC تبلوآنلاین TableauOnline - وبلاگ تبلوآنلاین TableauOnline

همه گیری کرونا، تحول دیجیتال را تسریع کرده و آنچه دانش‌آموزان برای موفقیت در اقتصاد دیجیتال امروزی نیاز دارند را بیشتر تغییر داده است. اگرچه مهارت‌های دیجیتال مانند سواد رایانه و مهارت‌های داده در سال‌های اخیر اهمیت پیدا کرده‌اند، نیاز به مهارت‌های دیجیتال هرگز بیشتر از این نبوده است. مربیان باید برنامه هایی را برای رفع شکاف مهارت های دیجیتال و آموزش سواد دیجیتال ایجاد کنند.


سه راه برای کمک به همه در تصمیم گیری سریع و مبتنی بر داده با BI مدرن

j1 تبلوآنلاین TableauOnline - وبلاگ تبلوآنلاین TableauOnline

این دومین پست از مجموعه سه قسمتی در مورد تجزیه و تحلیل مدرن و تحول آفرین است. در صورتی که آن را از دست دادید، اولین پست را بخوانید تا بدانید چگونه حاکمیت و مدیریت داده ها کسب و کار دیجیتال شما را فعال می کند.(لینک پست اول باید قرار داده شودhttps://www.tableau.com/about/blog/2021/11/shift-governance-data-management-enable-not-restrict-your-organization) در عصر دگرگونی دیجیتال، ما شاهد قدرت دگرگونی داده ها برای اطلاع رسانی تصمیمات تجاری و ایجاد تغییرات در زمان واقعی هستیم. استفاده از داده‌های سازمانی می‌تواند به تیم‌های شما کمک کند تا تجربیات مشتری مرتبط را شکل دهند، محدودیت‌های سیستم را ایجاد کنند و عملیات را بهبود بخشند، و رهبری کسب و کار را بر اساس معیارهای مشترک هماهنگ کنند.


5 راه که گواهی Tableau می تواند به شما و حرفه شما کمک کند

R2JqTjjrusQAAAABJRU5ErkJggg== تبلوآنلاین TableauOnline - وبلاگ تبلوآنلاین TableauOnline

در سال گذشته سازمان‌های زیادی به مزایای داده‌ محور بودن یک سازمان پی بردند. اینکه یک سازمان داده محور چگونه می‌تواند ارزش‌های کسب‌وکار مانند بهبود عملکرد، مزیت رقابتی، افزایش بهره‌وری، و همچنین حفظ قوی‌تر کارکنان و رضایت مشتری را افزایش ‌دهد. در نتیجه، بسیاری از سازمان‌ها برای پرورش و تقویت رفتارهای سازمانی و پیشرو شدن در داده‌ها به جای تأخیر در داده‌ها، اولویت فرآیندها و ذهنیت‌های سازمانی خود را بر مهارت‌های داده‌ای قرار دادند و بر آن تمرکز کردند.


شاخص های عملکرد کلیدی KPI چیست؟

wMo1+Y7Dl5PaQAAAABJRU5ErkJggg== تبلوآنلاین TableauOnline - وبلاگ تبلوآنلاین TableauOnline

اغلب منابع داده بسیار ارزشمندی وجود دارد که به دلیل KPI های ضعیف، با حداکثر پتانسیل مورد استفاده قرار نمی‌گیرند... یا می‌توانم بگویم هنگام فکر کردن به انواع KPIها به اندازه کافی در مورد آن خیال پردازی نمی‌شود.